Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Aktīvo iedzīvotāju fondā laika periodā no 2020. gada maija līdz 2022. gada beigām paredzēts izsludināt 7 atklātus projektu konkursus pilsoniskās sabiedrības organizācijām. Šobrīd ir iespēja iesniegt projektus divos izsludinātajos konkursos, kuru kopējais finansējums ir  3 150 000 eiro.

Šī gada 29. maijā tika izsludināts pirmais Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektu konkurss vairākgadu stratēģiskajiem projektiem, kuru mērķis ir panākt ilgtermiņa pozitīvas izmaiņas konkrētās organizācijas darbības jomā, vienlaicīgi stiprinot demokrātijas kultūru vai cilvēktiesības Latvijā. Stratēģisko projektu konkursā var piedalīties pilsoniskās sabiedrības organizācijas, kurām ir vismaz 3 gadu darbības pieredze, vismaz 20 000 eiro vidējais apgrozījums pēdējos 3 gados, kā arī caurskatāma un atklāta darbība un pārvaldes struktūra. Projektus var iesniegt līdz 2020. gada 29. jūlija plkst. 14:00.

Kopš 19. jūnija pilsoniskas sabiedrības organizācijām ir iespēja iesniegt rīcības projektu pieteikumus, kas paredzēti steidzamu un aktuālu interešu pārstāvības iniciatīvu un pilsonisko aktivitāšu īstenošanai, jo īpaši krīzes situācijās. Projektus var iesniegt nepārtraukti līdz 2023. gada 28. februārim vai kamēr ir pieejams finansējums šo projektu īstenošanai.

Vēl 2020. gadā tiks izsludināta pieteikšanās kapacitātes projektiem, kuru mērķis ir uzlabot pilsoniskās sabiedrības ilgtspēju un kapacitāti Latvijā. Projektu ietvaros varēs spēcināt cilvēkus un organizācijas, veidot sadarbības un tīkloties.

Lai atbalstītu Latvijas pilsonisko sabiedrību Covid-19 laikā, šobrīd izsludinātajos konkursos AIF sedz 100% izmaksas un līdzfinansējums nav obligāts. Visi AIF projekti jāiesniedz tiešsaistes sistēmā projekti.activecitizensfund.lv.

Potenciālo projektu iesniedzēju informēšanai un izglītošanai tiek organizēti dažādi pasākumi, tai skaitā tiešsaistes semināri, kurus var noskatīties fonda mājaslapā vai youtube.com kanālā. Jaunumiem var sekot līdzi sociālā tīkla Facebook lapā: www.facebook.com/AktivoIedzivotajuFonds

Bezmaksas konsultācijas par AIF un projektu sagatavošanu var saņemt pie AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem. Rīgā un Pierīgā informācijas punkts atrodas Latvijas Pilsoniskajā aliansē, Rīgā, Alberta ielā 13. Konsultācijām vēlams pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot 25176456.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu