Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes Attīstības Fonda vārdā apsveicu visus Lielvārdes novada bērnus, jauniešus, vecākus un skolotājus ar jauno mācību gadu. Lai viss iecerētais piepildas un lai sapņi īstenojas.

Nedaudz par LAF aktivitātēm šai rudenī...

Konkursa “Mana sapņu klase 4” noslēguma pasākums notiek 17. oktobrī, šoreiz vedam Lēdmanes 1. – 4. klašu un Lielvārdes pamatskolas 4. klases skolēnus uz Motormuzeju, kur viņiem saplānota izglītojoša, jautra, aizraujoša programma, ko varēs arī pārrunāt pie kopējām pusdienām muzeja kafejnīcā. Apsveicu čaklos projekta īstenotājus!

Ņemot vērā, ka projektu pieteikumi, ko saņemam ārpus konkursiem, visi pēdējā laikā ir saistīti kaut kādā veidā ar skolu darbību, nākamā gada konkurss sauksies “Mana sapņu skola” un tajā savus sapņus un idejas varēs iesniegt visas novadu skolu klases. Tas tiks izsludināts 21. oktobrī un konkursa nolikums būs pieejams novada mājas lapā.

No 15. oktobra pieņemsim adījumus un citas bērniem derīgas lietas, gatavojoties Dūraiņu Svētkiem 2019.  Sīkāka informācija par Dūraiņu svētkiem būs pieejama nedaudz vēlāk.

Aicinu arī visus iedzīvotājus savu iespēju robežās atbalstīt LAF darbību. Priecāsimies par ikvienu, kas vēlas atbalstīt labu ideju īstenošanu mūsu novadā!

Lai rudens mums visiem ražens, aktīvs un labu domu un darbu pārpildīts...

 

Ilze Kreišmane,

LAF valdes priekšsēdētāja

 

LAF rekvizīti: Lielvārdes Attīstības Fonds, Raiņa iela 11A, Lielvārde, LV-5070

                      Reģ. Nr.: 40008080019  

                      Swedbank    Konta nr.: LV60HABA 05510 3578 1267

                      Ziedojuma mērķis: LAF darbības atbalstam

 

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu