Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Iedvesmojoties no mākslinieces un bērnu grāmatu ilustratores Gundegas Muzikantes idejas, Lielvārdes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa aicina rakstīt un ilustrēt savus veltījumus Lielvārdes ielām.

Rīgas ielām veltīta vesela grāmata, kas tapusi māksliniecei Gundegai Muzikantei sadarbojoties ar rakstnieci un dzejnieci Ievu Samausku „Pilsēta no A līdz Z”. Tad kāpēc gan netapt jaukai dāvanai mūsu Latvijai tās simtgadē par ielām Lielvārdē?

Aicinām lielus un mazus lielvārdiešus, ne tikai bērnu vien, rakstīt dzejoli, miniatūru, tēlojumu vai ko citu ielai Lielvārdē un pašiem šo literāro darbu arī ilustrēt – jebkurā tehnikā.

Tātad - A3 formāta lapa ar apmēram 3 cm atkāpi no kreisās malas, uz kuras ir gan teksts, gan ilustrācija – gluži kā lapa no grāmatas, jo, apkopojot darbus, plānojam tos iesiet atsevišķos albumos: klašu kolektīvu, darba kolektīvu, ģimenes locekļu, individuālo autoru u.tml.

Un atcerēsimies, ka tā ir dāvana Latvijai. Par dāvanas radīšanu nav paredzēta ne samaksa, ne balvas. Dāvināšana ir prieks, radīšana ir prieks. Latvijas dzimšanas dienā kopīgi priecāsimies par radīto mūsu kopīgi veidotajā izstādē.

Darbiņus gaidīsim Lielvārdes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā līdz 2017. gada 1. novembrim.
 X