Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Mums, sociālajiem darbiniekiem, strādājot bieži nākas sastapties ar situācijām, kad jāsniedz palīdzība vientuļajiem senioriem. Mūsdienu steidzīgajā pasaulē vientuļnieku kļūst aizvien vairāk – gan aizmirsti vecāki, gan lepni un neatkarību pierādoši seniori, gan tiešām vientuļnieki, kuriem nav ne bērnu vai  mazbērnu, ne sievu vai vīru. Mēs cenšamies atsaukties uz jebkuriem signāliem vai ziņām par problēmām, lai kopīgi risinātu un sniegtu iespējamo palīdzību. Bet arī vientuļajiem senioriem ir jāsaprot, ka šādas ziņas, gan par viņu statusu, gan situāciju mājās mums nav pieejamas nekādos datos, sitēmās vai sarakstos, šo informāciju mēs saņemam tikai no pašiem senioriem vai viņu kaimiņiem. Tādēļ, lūdzu, esiet atsaucīgi, ja redzat, vai jums ir zināmi seniori, kuriem nav tuvinieku, kuri varētu par viņiem parūpēties, lai arī mēs varētu pieklauvēt pie viņu durvīm.

Bet Labie darbi, kurus mēs uzskaitam katra gada nogalē, ir iespējami, ja saprotoši ir arī mūsu novada uzņēmēji, kuri atsaucas dažādās akcijās un labdarības pasākumos, lai iepriecinātu arī vientuļos seniorus. 

Arī šogad, tāpat, kā iepriekšējos gadus, Jumpravas sociālās darbinieces, sadarbojoties ar pagasta uzņēmējiem – SIA „GM Helicopter”(Dzelmēs); SIA „Rožlejas 44” (Dzelmēs); SIA „Māris un Co”, (veikalam „Lats” Jumpravā); „AIBE” (veikalam „Ausekļi” Jumpravā); „Mēness aptiekai” (Jumpravā); z/s „Kumelītes” (Pētera Vilcāna ģimenei Jumpravā);  z/s „Gaiļi” (Māra Skudras ģimenei Jumpravā); Langrātu ģimenes saimniecībai „Siliņi” (Lēdmanē), veda sarūpētās dāvanas un apraudzīja darbiniecēm zināmos pagastā dzīvojošos 23 vientuļos seniorus. Arī šogad seniorus sveicām ar Jumpravas pamatskolas 5. klases sagatavotajiem apsveikumiem.

Pateicības vārdus vēlamies veltīt arī Zinaidai Zālītei par noadītajām zeķēm senioriem un Regīnai Ķimenītei par dāvātajām zeķītēm mazajiem jumpraviešiem. Paldies arī Jumpravas sidrdarim Mārim Plūmem par produkcijas dāvinājumu pasākumā senioriem un personām ar invaliditāti  „Ziemassvētku koncerts Jumpravā”. Visus pasākumu apmeklējušos seniorus apdāvinājām ar Jumpravas ev.lut.draudzes mācītāja Valda Baltruka sagādātajām zobu pastām. Šoziem mūs iepriecināja arī kāda jumpraviešu ģimene, par kuras ziedojumu tika iegādāti 10 dūmu detektori, kuri tika dāvināti trūcīgajām ģimenēm.

Lai prieks un gandarījums pavada visa šī gada garumā gan devējus, gan saņēmējus!

Būsim saprotoši un atsaucīgi!

 

Sociālā darbiniece Diāna Keiviša

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu