Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Jau otro mēnesi aktīvi notiek būvdarbi projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā”  ietvaros.

Atbilstoši darbu veikšanas projektam un kalendārajam grafikam būvdarbu veicējs SIA “LVS BUILDING” ir veicis ekspluatācijā nenodotās ēkas daļas demontāžu, šobrīd tiek demontēts esošais jumta segums un veikti nepieciešamie sagatavošanās darbi valcprofila jumta seguma ieklāšanai. Ir uzsākta cokola daļas – pamatu atrakšana un ārsienu fasādes daļas siltināšana, veikts ārējās siltumtrases posma pieslēgums.

Iekštelpās notiek ugunsdzēsības signalizācijas kabeļu uzstādīšana, kā arī sagatavošanās darbi konstrukciju pastiprināšanai ēkas bēniņos, kas nepieciešami ventilācijas kanālu un sistēmas uzstādīšanai.

Vēl veicama pagraba pārsegumu siltināšana, ēkas pamatu ārējās daļas siltināšana, jumta bēniņu pārseguma siltināšana, logu un ārdurvju nomaiņa, iekšējā lifta konstrukcijas izbūve.

Līgums par Jumpravas pagasta pārvaldes ēkas pārbūvi ar būvuzņēmumu SIA „ LVS BUILDING” tika parakstīts 2019.gada 29.aprīlī, bet būvdarbus firma uzsāka 2019.gada 27.maijā. Būvdarbu veikšanas plānotais termiņš ir 9 mēneši.

Projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā” (projekta Nr. 4.2.2.0/17/I/089) mērķis ir samazināt primārās enerģijas patēriņu Lielvārdes novadā, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu un pašvaldības izdevumu samazināšanos par siltumapgādi, veicot energoefektivitātes ieguldījumus Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā, atbilstoši Lielvārdes novada pašvaldības attīstības programmā noteiktajām prioritātēm. 

Projekta kopējās plānotās īstenošanas izmaksas ir 1 415 966,15 eiro, no tām ERAF finansējums ir 236 725,00 eiro, valsts budžeta dotācija plānota 10 443,75 eiro apmērā.

 

Santa Zvirbule,

Attīstības plānošanas un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas projektu vadītāja

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu