Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu par padziļinātu tehnisko izpēti ēkām, par kuru neatbilstību būvniecības normatīvo dokumentu prasībām ir saņemts Būvniecības valsts kontroles biroja lēmums. Tās ir Kaibalas skolas ēka, Lielvārdes pamatskolas ēka un Lēdmanes pamatskolas ēka.

Padziļināta konstrukciju tehniskā izpēte tiks veikta arī Sociālā dienas aprūpes centra ēkā. Aizrādījums un ieteikums veikt šādu izpēti tika saņemts no SIA “Ēkas siltināšana”.

Saskaņā ar noslēgto līgumu, uzņēmējam visu ēku padziļināta tehniskā izpēte, atzinuma sagatavošana par nepieciešamiem risinājumiem ēkas turpmākas drošas ekspluatācijas nodrošināšanai, provizoriskais veicamo darbu apjomus un izmaksu tāmes jāsagatavo un jāiesniedz pašvaldībā divu mēnešu laikā no līguma noslēgšanas, proti, decembra sākumā.

Pirmās ēkas, kuras eksperti apsekos, būs Sociālais dienas aprūpes centrs un Kaibalas skola.

4.oktobrī pašvaldībā notika ekspertu, iestāžu, kuru ēkās tiks veikta padziļināta tehniskā izpēte, vadītājiu un domes vadības tikšanās, kurā tika apspriesta plānotā darbu organizācija. Tika nolemts, ka šāda tikšanās notiks arī novembra sākumā, kad eksperti sniegs starpziņojumu par pārbaudēs konstatēto.

Pašvaldības izpilddirektore Gunta Smalkā
 X