Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

“Es ticu, ka pasaulē labākā sajūta ir kopības sajūta! Lai šī diena mums visiem tiek piepildīta ar lieliem un maziem, skaistiem un priecīgiem notikumiem, ka ikkatrs varam noķert pasaulē labāko – kopības sajūtu! Mēs, Lielvārdes novada Jauniešu dome, visu vasaru esam rosījušies un darbojušies, lai šodien šeit radītu skaistākos svētkus jums! Samīļojiet draugus, uzsmaidiet viens otram un baudiet svētkus! Lai maģiski!"

Ar šādiem iedvesmas vārdiem Jauniešu domes vadītāja Lāsma Ločmele atklāja “Jaunieši simtgadei” pasākumu 1.septembrī Rembates parkā. Dienas programmā bērni, jaunieši un ģimenes varēja piedalīties daudzveidīgās aktivitātēs - erudīcijas konkursā "LV100",  atraktīvajā komandu spēlē "Apslēptā zelta keda", radošajās darbnīcas ar tandēmu "ZAPTE"’, sporta mītiņā "Jaunieši sporto"’ (florbols un strītbols), kūku konkursā "Jaunais kūkotājs 2018".

Visas dienas laikā varēja izspēlēt dažādas lielās dārza spēles un piedalīties izlozē, kā arī tikt pie jautriem draugu momentfoto un hennas zīmējuma.

Īpaši izveidotā chillout terasē bija pārsteigums visām pasākuma dāmām – “Gaumīgs make-up ballītei”, bet dienas otrajā pusē mierīgā atmosfērā varēja noklausīties populārā lektora Uģa Kuģa lekciju par jauniešiem aktuālām tēmām.

Dienas programmas noslēgumā tika apbalvoti uzvarētāji, izspēlēti konkursi un izlozes.

Par pasākuma atmosfēru dienas daļā rūpējās vadītājs Toms Antons, kas informēja gan par visām aktivitātēm, gan uzmundrināja un iedrošināja apmeklētājus piedalīties.

Vakara programmā uzstājās ekstrēmā velo šova komanda “Greentrials Bike Tour”, kas skatītājus priecēja ar enerģisku un aizraujošu šovu, veicot dažādus trikus un iesaistot arī drošākos apmeklētājus. Turpinājumā norisinājās dejas un ballīte ar grupu “Blitze ballīšu sastāvs” un DJ.

Jauniešu dienas aktivitātes tapušas sadarbībā ar Lielvārdes novada pašvaldību, Lielvārdes novada Kultūras centru, Lielvārdes novada Jauniešu domi un jauniešiem no draudzes “Gars un patiesība”.

Paldies sakām arī Lielvārdes novada Sporta centram par inventāru, kultūras nama “Lielvārde” darbiniekiem un SIA “Lielvārdes melioriācija” par tehnisko palīdzību, Lielvārdes novada pašvaldības policijai par kārtības uzturēšanu.

LIELS PALDIES atbalstītajiem un sponsoriem:

Lielvārdes novada pašvaldībai

Lielvārdes novada Attīstības fondam

“Lūšu drava”

“Māris&Co”

“Zied Zeme”

Kafejnīcai “Gamma”

“Garšas pietura”

Lielvārdes novada pašvaldības darbiniekam Elmāram!

Īpašais paldies Jauniešu domei par idejām, enerģiju, dekorācijām, pavadītajiem vasaras vakariem Jauniešu telpā, lai Jauniešu diena būtu interesanta visiem apmeklētājiem.

Priecājamies, ka kopā spējam radīt skaistus svētkus! “Jauniešos ir spēks!”

 

Agnese Vovčenko, Jaunatnes lietu speciāliste

Video:  FAKTI.lv

Foto:  Rolands Zeltiņš, Līga Vovčenko

 X