Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis


Projekta mērķis ir Jumpravas speciālajā internātpamatskolā uzlabot mācību vidi un attīstīt rehabilitācijas iespējas, kā arī iegādāties elektroniskās programmatūras un tehnoloģijas skolēnu ar funkcionāliem traucējumiem sadzīves un darba prasmju attīstībai.

Projekta ietvaros skolā plānots veikt apkures sistēmas rekonstrukciju, tādējādi ļaujot gan skolēniem, gan personālam uzturēsies optimāli siltās telpās, mazinot viņu saslimšanas risku, nodrošinot drošības noteikumu ievērošanu un novēršot ugunsgrēka rašanās iespējamību.

Tāpat projekta ietvaros plānots pilnveidot vides pieejamību un atvieglot pārvietošanos skolā visiem skolēniem, iegādāties aprīkojumu ārstnieciskās vingrošanas nodarbību rezultativitātes paaugstināšanai un datorus kopā ar programmatūru, kas paredzēta personu ar garīgās attīstības traucējumiem vajadzībām, tādējādi veicinot skolēnu reakcijas ātruma attīstību un stimulējot domāšanu.

Projekta kopējā izmaksas ir LVL 98 392.00, no tām Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējums LVL 83 633.00 un Lielvārdes novada domes līdzfinansējums LVL 14 759.00.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu