Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Piesaistot Eiropas Sociālā fonda finansējumu, ar 2012. gada janvāri visās Lielvārdes novada izglītības iestādēs tiek īstenoti dažādi atbalsta pasākumi, lai palīdzētu bērniem un jauniešiem ar mācību un uzvedības grūtībām iekļauties mācību procesā un saņemt kvalitatīvu izglītību atbilstoši savām spējām un vajadzībām.

Projekta ietvaros izglītības iestādēs tiek nodrošināts atbalsta personāls – psihologs, logopēds, speciālais pedagogs un skolotāja palīgs. Ar Jumpravas speciālās internātpamatskolas skolēniem papildus strādā arī mūzikas terapijas speciāliste un fizioterapeite. Lai uzlabotu skolēnu zināšanu līmeni, lasītprasmes un latviešu valodas prasmes, skolās tiek organizētas lasīšanas nodarbības mazās grupās.

Projekta „Atbalsta pasākumu īstenošana Lielvārdes novada izglītības iestādēs” ietvaros skolās tiek nodrošināta pagarināto dienas grupu darbība un koriģējošās vingrošanas nodarbības.

Lielvārdes novada pašvaldība projektu īstenos 2 gadus un tā kopējās izmaksas ir Ls 150000,00. Projektu 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds.

Noslēdzies Eiropas Sociālā fonda projekts „Atbalsta pasākumu īstenošana Lielvārdes novada izglītības iestādēs”

Videomateriāls par Atbalsta pasākumiem Lielvārdes novada skolās.

Relīze par lasīšanas nodarbībām Lielvārdes novada skolās.

Relīze par mācību ekskursijām, kurās devušies 200 skolēnu.


Relīze par koriģējošajām vingrošanas un speciālā pedagoga nodarbībām Jumpravas vidusskolā
 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu