Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes pasta nodaļa no 20.jūnija pārceļas uz jaunām telpām: pakalpojumiem varēs pieteikties attālināti un norēķināties ar maksājumu kartēm

No 2019.gada 20.jūnija Lielvārdes pasta nodaļa uzsāk darbu jaunās un ērtākās telpās Lāčplēša ielā 18a. Lielvārdes pasta nodaļas jaunā atrašanās vieta ir netālu no līdzšinējām telpām pilsētas centrā un izdevīgi pieejama gan pastāvīgajiem apmeklētājiem, gan pilsētas viesiem. Nodaļa tiks aprīkota ar klientu plūsmas vadības sistēmu In-Out, kas regulē apmeklētāju kustību un ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti ar Latvijas Pasta mobilās lietotnes starpniecību. Nodaļā tiks nodrošināts daudzveidīgs preču sortiments un par pirkumu varēs norēķināties ar bankas maksājumu kartēm.

Lielvārdes pasta nodaļas jaunās telpas būs komfortablākas kā klientiem, tā darbiniekiem, nodrošinot pozitīvu vidi un piedāvājot daudzveidīgu preču sortimentu, kas tiks izvietots arī atvērtā tipa stendos, ļaujot ērtāk izvēlēties vēlamo pirkumu. Nodaļa jaunajās telpās būs aprīkota ar modernu kaseses sistēmu, elektronisko parakstu ierīci par sūtījumu saņemšanu, kā arī maksājumu termināli, ļaujot par pirkumu norēķināties ar banku maksājumu kartēm.

Jaunā pasta nodaļa būs aprīkota ar klientu plūsmas vadības sistēmu In-Out, kas regulē klientu kustību uz vietas nodaļā un nodrošina iespēju pakalpojumiem pieteikties attālināti ar mobilās lietotnes starpniecību. Kad klients attālināti pieteicies pasta pakalpojumam un izņēmis savu kārtas numuru, iespējams redzēt ne tikai konkrēto numuru, bet arī pirms klienta šo pakalpojumu gaidošo numuru skaitu, rindas virzību un prognozi par aptuveno gaidīšanas laiku. Ja nepieciešams, kārtas numuru iespējams atlikt uz piecām minūtēm vai atcelt. Mobilā lietotne klientu informē brīdī, kad rindā pirms viņa atlikuši tikai trīs numuri un kad pienācis klienta kārtas numurs, attiecīgi norādot arī kasi, kurā tiks sniegts pakalpojums.

Attālinātās pieteikšanās pakalpojums pieejams iOS un Android ierīcēs – lai to izmantotu, nepieciešams lejuplādēt Latvijas Pasta mobilo lietotni, izvēloties konkrētu pasta nodaļu, kas atzīmēta ar biļetes simbolu sadaļā Pieteikties rindā. Latvijas Pasta mobilo lietotni iespējams nolādēt te:

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/pasts/id671598972?mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.pasts.app

Jaunajās telpās nodrošināta piekļuve jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem un apmeklētājiem ar kustību traucējumiem, turklāt blakus pasta nodaļai ērti pieejama automašīnu stāvvieta.  

Lielvārdes pasta nodaļas darbalaiks saglabājas nemainīgs: pirmdienās–ceturtdienās no plkst.8 līdz 18, piektdienās no plkst.8 līdz 17 un sestdienās plkst.9–13.

Lielvārdes klienti par pasta nodaļas adreses izmaiņām ir informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs, un šī informācija pieejama arī pasta nodaļas līdzšinējās telpās.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.

Sīkākai informācijai:

Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu