Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonisNoslēdzies projekts Ogres, Lielvārdes, Ikšķiles un Ķeguma novadu pašvaldību darbinieku kapacitātes stiprināšana

Ar kopīgu 4 novadu pašvaldību speciālistu pasākumu noslēdzies projekts „Ogres, Lielvārdes, Ikšķiles un Ķeguma novadu pašvaldību darbinieku kapacitātes stiprināšana”. Projekta ietvaros 94 šo pašvaldību darbinieki piedalījās dažādās apmācībās, kurās apguva jaunas zināšanas, guva pieredzi citās pašvaldībās. Projekta darba grupa, kurā darbojās šo pašvaldību projektu speciālisti, izstrādāja kopīgus dokumentus, kas nepieciešami ikdienas darbā, ieviešot projektus, kā arī izveidoja kopīgu sadarbības projektu ideju burtnīcu. Projekta noslēguma pasākumā pašvaldību darbinieki vēlreiz diskutēja par šiem projektiem, to lietderību, nepieciešamību un aktivitātēm katrā no pašvaldībām.

Sadarbības projektu ideju burtnīca
Ogres novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Jana Briede un projekta vadītāja Dace Grīsle prezentēja projekta ietvaros veiktās aktivitātes un pieredzes apmaiņas pasākumos gūtās atziņas.

Pieredzes apmaiņas prezentācija 1
Pieredzes apmaiņas prezentācija 2
Sadarbības projektu ideju burtnīcas prezentācija

Iepriekšējās relīzes

2011. gada oktobrī

Par projektu

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu