Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Lielvārdes novada pašvaldība īsteno Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansētu projektu „Multifunkcionāla laukuma izveide Lielvārdē” (projekta Nr. 16-04-AL02-A019.2202-0000017).

Projekta mērķis: Nodrošināt Lielvārdes novada iedzīvotāju sporta un brīvā laika pavadīšanas iespēju daudzveidību un veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos veselību nostiprinošās aktivitātēs, izveidojot multifunkcionālu laukumu Lielvārdē.

Galvenās aktivitātes: 

Projekta ietvaros pie sporta centra, uz pašvaldības īpašumā esoša asfaltēta laukuma, tiks izveidots multifunkcionāls laukums ar akrila segumu. Jaunajam segumam būs amortizācijas kārta, neslīdošs pārklājums, kas mazinās sportistu traumatisma risku spēles laikā, dos iespēju nodarboties ar sportu arī mitrā laikā un pagarinās sportošanas sezonu svaigā gaisā. Sporta laukumu iedzīvotāji varēs izmantot dažādām aktivitātēm –tenisam, futbolam, basketbolam, stafetēm u.c.

Projekta īstenošanas laiks: 01.03.2017.- 05.10.2017.

Projekta izmaksas: Projekta kopējās izmaksas ir 22 409,20 EUR, no tām Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums ir 9 000,00 EUR un Lielvārdes novada pašvaldības finansējums ir 13 409,20 EUR.

Kontaktinformācija:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., t. 29181544

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par atbalsta nosacījumiem PPP biedrības „Zied zeme” tīmekļa vietnē šeit.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu