Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Baltā galdauta svētkos svinām Latvijas otro dzimšanas dienu. Lielvārdes novada Kultūras centra darbinieki aicina ikvienu 4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, piedalīties Baltā galdauta svētkos Lielvārdes novadā – Jumpravā, Lēdmanē un Lielvārdē.

Plkst. 11.00 Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs ikvienu aicina uz brokastīm Daugavas krastā – klāsim galdu, risināsim priecīgas sarunas un baudīsim muzikālus priekšnesumus.

Plkst. 12.00 Jumpravas kultūras nama pagalmā iedzīvotāji un viesi aicināti vēlo rītu pavadīt pie viena galda muzikāli latviskās noskaņās.

Plkst. 15.00 Lēdmanes tautas namā notiks dokumentālās filmas „Sarunas ar novadniekiem” pirmizrāde un tikšanās ar novadniekiem.

Plkst. 16.00 pie kultūras nama „Lielvārde” aicināti apskatīt seno balto galdautu izstādi un darboties smilšu darbnīcā.

Svētku dienas noslēgumā – plkst. 18.00 visi novadnieki un viesi aicināti kultūras namā „Lielvārde” uz Latvijas simtgades atklāšanas koncertu  – „Latvijas koncertu” piedāvāto kamermūzikas koncertprogrammu „Sarunas ar Dzimteni”.

Lai kopā būšanas prieks, sarunas, piederības sajūta, balti galdauti un mastā plīvojošs Latvijas valsts karogs  mums ir spēcīgi balsti ceļā uz Latvijas simtgadi!

SVINĒSIM SVĒTKUS KOPĀ!

Iveta Bule, LdNKC direktora vietniece kultūras jautājumos
 X