Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā”, projekta „Aktīvās atpūtas laukuma izveide Lielvārdē” ietvaros 2014. gada aprīlī – maijā atbilstoši arhitektes izstrādātajai labiekārtojuma skicei Lielvārdes novada sporta centra teritorijā tiks uzstādītas brīvdabas vingrošanas iekārtas.
Iepirkuma LNP 2013/21/LI/ELFLA rezultātā ir noslēgti līgumi ar SIA „Fixman” (Reģ.Nr.40003910812) un SIA „INTERSPORTS” (Reģ.Nr.40103264478) par laukuma sagatavošanu 400 m2 platībā un 17 brīvdabas vingrošanas iekārtu piegādi un uzstādīšanu – 3 brīvdabas vingrošanas iekārtas pirmsskolas un skolas vecuma bērniem (pieckāršā tīkla piramīda, brīvdabas šūpoles - balansieris un vingrošanas komplekss, kas palīdz attīstīt kustību koordināciju, attīsta un stiprina visu grupu muskuļus) un 14 vingrošanas iekārtas (brīvdabas trenažieri plecu, roku, tricepsu, krūšu, muguras, sānu, gurnu, sēžas, kāju, vēdera preses attīstībai un spēcināšanai) pusaudžiem, jauniešiem un citiem iedzīvotājiem līdz pat sirmam vecumam, kas ir paredzētas kombinētai dažādu ķermeņa grupu attīstīšanai, tā sekmējot vispārējās fiziskās veselības nostiprināšanos un izturību. Pie laukuma atradīsies arī informācijas plāksne, uz kuras tiks izvietoti iekārtu lietošanas un drošības noteikumi.
Projekta kopējās izmaksas ir 34 426,71 eiro. Projekta attiecināmās izmaksas ir 28 451,81 eiro, no kuriem 21 338,79 eiro (jeb 75% no attiecināmajām izmaksām) ir ELFLA finansējums un 7113,02 eiro (jeb 25% no attiecināmajām izmaksām) ir Lielvārdes novada pašvaldības finansējums.
 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu