Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

2020. gads paskrējis nemanot un arī šogad turpināsim lieliski aizsākto pagājušā gada iniciatīvu – Lielvārdes novada jauniešu gada balvas 2020 konkursu. Lai gan šis gads ir bijis izaicinājumiem pilns un ierobežojis jauniešu aktivitātes klātienē, tomēr arī virtuālajā vidē ir bijis gana daudz iespēju paveikt labus darbus, līdzdarboties un sevi attīstīt.

Konkursa mērķis ir izcelt novada aktīvākos un spožākos jauniešus, kuri ieguldījuši darbu brīvprātīgajā darbā, neformālās organizācijās un novada pasākumos vai tādus, kuri ieguldījuši milzīgu darbu sevis pilnveidei ārpusskolas aktivitātēs, popularizējot savu novadu.

Konkursā ikviens Lielvārdes novada iedzīvotājs (kas sasniedzis vismaz 13 gadu vecumu) ir tiesīgs izvirzīt savu kandidātu kādā no sekojošām nominācijām:

Gada jaunietis, Gada brīvprātīgais, Gada iniciatīva, Gada daiļrade, Gada jauniešu atbalsts, Gada draudzīgākā organizācija jauniešiem.

Ja saskati kādā no nominācijām sev zināmu personu, tad rīkojies un izvirzi viņu nominācijai! Pirms tam rūpīgi iepazīsties ar konkursa nolikumu un pieteikuma kritērijiem!

Pieteikumu iesniegšana konkursam “Jauniešu gada balva 2020” tiek pagarināta līdz 14.12.2020 pašvaldības administrācijas klientu apkalpošanas centrā, Raiņa ielā 11A, Lielvārdē  (iemetot pastkastē) vai iesūtot elektroniski uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Pēc pieteikuma iesniegšanas Vērtēšanas komisija izvērtēs pretendentus un noteiks balvu ieguvējus.  PALDIES nominantiem teiksim decembrī - attālinātā vai klātienes pasākumā, ņemot vērā tā brīža noteiktos ierobežojumus!

Leposimies ar jauniešiem un personām/organizācijām, kas viņus atbalsta un motivē!

Iedvesmai noskaties pagājušā gada nominantu – Jāņa Lūša (Gada jauniešu atbalsts 2019) un Renātes Burakas (Gada jaunietis 2019) video!

Renātes Burakas video https://www.youtube.com/watch?v=2CJoYT8RcTA&feature=youtu.be

Jāņa Lūša video https://www.youtube.com/watch?v=6kZbb81mMLI&feature=youtu.be

Nolikums

Pieteikšanās anketa

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu