Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis


Kopš 2012. gada pavasara Lielvārdes novada pašvaldība kā projekta partneris piedalās Ogres novada pašvaldības īstenotajā projektā „Ogres novada un kaimiņu pašvaldību darbinieku starptautiskās sadarbības kapacitātes stiprināšana” (Vienošanās Nr.1DP/1.5.2.2.3/11/APIA/SIF/089/67). Tas ir jau otrais kopīgi īstenotais projekts, sadarbojoties kaimiņu pašvaldībām- Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadiem.
 
Projekta mērķis ir stiprināt Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadu pašvaldību darbinieku kapacitāti, paaugstinot speciālistu kompetenci tieši sadarbības projektu īstenošanā, piesaistot ārvalstu partnerus, strādājot ar dažādām starptautiskām datu bāzēm , pielietojot informāciju tehnoloģiju sniegtās iespējas, uzlabojot komunikācijas prasmes ar ārvalstu partneriem.
 
Lai sasniegtu izvirzīto mērķi, projekta ietvaros plānots organizēt apmācības novadu pašvaldību darbiniekiem par šādām tēmām:

  • Elektroniskās projektu vadības sistēmas pamatprincipi un pielietošana;
  • Komunikācija starptautiskos projektos, starpkultūru saskarsme;
  • Projektu partneru meklēšana, izmantojot datu bāzes un starptautisku projektu partneru piesaiste;
  • Starptautisko projektu pieteikumu sagatavošana.

 
Plānotais projekta īstenošanas laiks ir 10 mēneši.

100% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Relīze par pašvaldības darbinieku kapacitātes stiprināšanas projektu.

Relīze par projekta „Ogres novada un kaimiņu pašvaldību darbinieku starptautiskās sadarbības kapacitātes stiprināšana" noeslēgšanos.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu