Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Jau 8 gadus Lēdmanes pagastā rosās uzņēmīga lēdmaniete Daila Vanaga, kura līdz šim bija plašāk pazīstama piparkūku cienītājiem. Viņas piparkūku stendiņš līdz šim ir bijis atrodams vai visos tuvējos gadatirgos, veiksmīgi konkurējot ar citiem piparkūku ražotājiem tuvējā apkārtnē.

Katru gadu Dailas piparkūku darbnīca papildināja Lielvārdes novada svētkus Lēdmanes pagastā, tā jaunākajos dalībniekos vienmēr raisīja lielu darboties prieku, bet apkārtni pildīja ar kārdinošu ceptu piparkūku smaržu. Par Dailu Vanagu jau 2016. gadā rakstījis laikraksts “Neatkarīgā rīta avīze”, kurā Daila dalās ar piparkūku cepšanas un piparkūku mājiņas būvēšanas noslēpumiem.  Dailas saldumi starp citiem novada labumiem, jau vairākus gadus papildina arī  Lielvārdes novada stendu ikgadējā tūrisma izstādē “Balttour”. 2018. gadā Daila ir ieguvusi Uzņēmēju gada balvu nominācijā „Gada mājražotājs 2017”,  ir filmējusies biedrības “Novadnieki” organizētajā projektā “Sarunas ar novadniekiem”, kā arī ir dāsna dažādu Lēdmanes pagasta kultūras pasākumu atbalstītāja!

Iesākumā visi gardumi tapuši Lēdmanes daudzdzīvokļu mājas virtuvē – parastajā gāzes plītiņā ar vienu panniņu, pasūtījumu gatavošanas procesā iesaistot visu ģimeni. Bet šodien, pēc astoņiem darba gadiem savā konditorejas biznesā, Daila Vanaga nodarbina jau 4 cilvēkus!

Ievērības cienīgs ir Dailas uzņēmības gars, kas no mazas virtuves saimniecības licis uzplaukt konditorejai, kas piedāvā kūkas, cepumus, tortes un citus kārumus. Bet pavisam nesen, 17. novembrī,  Daila Vanaga Lēdmanē ir atvērusi konditorejas veikaliņu “Dailas konditoreja”, savus pašdarinātos gardumus piedāvājot plašākam apmeklētāju lokam.

Lielvārdes novada pašvaldība sveic čaklo, uzņēmīgo novadnieci Dailu Vanagu ar veikala – konditorejas “Dailas konditoreja” atvēršanu!

Anitas Sakas teksts,
Dzintara Laganovska, Dailas Vanagas fotogrāfijas

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu