Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Ķeguma komercnovirziena vidusskolā norisinājās Ķeguma un Lielvārdes novadu vispārizglītojošo skolu mājturības un tehnoloģiju konkurss.

Meitenes strādāja jauktu klašu un skolu komandās. Tika izlozēta tautasdziesma par tēmu “Rotāšanās”. Iedvesmojoties no izlozētās tautasdziesmas  dalībnieki uz auduma veidoja mākslas darbu brīvā tehniku izvēlē.

Visveiksmīgāk darbu veica komanda “Saulespuķes”, kas pārliecinoši ieguva 1.vietu.

5.-6.klašu zēniem ar figūrzāģu palīdzību vajadzēja izzāģēt katapultas modeli. Šogad pirmo reizi mājturības kokapstrādes konkursā piedalījās meitene no Lēdmanes pamatskolas (Karīna Mašinska), kas ļoti veiksmīgi tika galā ar uzdevumu iegūstot godpilno 3.vietu.

7.-9.klašu zēni veidoja telpisku figūru no 6 detaļām.

Laikā, kad skolēni darbojās konkursā, skolotājiem notika radošā darbnīca rotu darināšanā, ko vadīja Jumpravas pamatskolas skolotāja Ilze Cābe.

Paldies konkursa sponsoriem: firmai “Bosch” un “Latvian Crafts “ par vērtīgajām dāvanām skolēniem.

Paldies uzņēmumam SIA “Graužupe”, īpaši Aigaram Voloham,  par konkursa uzdevumu un materiālu sagatavošanu, kā arī darbu novērtēšanu.

Paldies Ķeguma skolas skolotājiem Kasparam Trencim un Marijai Sprukulei , kā arī Ķeguma un Lielvārdes novadu pašvaldībām par atbalstu konkursa rīkošanā.

MA vadītāja Jolanta Zarāne

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu