Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Realizēts projekts - Jumpravas pagasta kapu teritorijas labiekārtošana

2012. gada jūnijā – augustā, piesaistot Eiropas Zivsaimniecības fonda finansējumu, Lielvārdes novada pašvaldība realizēja projektu „Jumpravas pagasta kapu teritorijas labiekārtošana”, kas tika iesniegts Eiropas Zivsaimniecības fonda pasākuma „Teritorijas attīstības stratēģiju īstenošana” ietvaros.

2011. gada jūlijā tika iesniegts projekts un pieprasīts līdzfinansējums Publisko un privāto partnerattiecību biedrībai „Zied Zeme” Jumpravas pagasta kapu teritorijas labiekārtošanai. 2011. gada oktobrī Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālā pārvalde izvērtēja un apstiprināja projektu, piešķirot projekta īstenošanai Ls 6371.25, projekta kopējā summa ir Ls 10295.94, Lielvārdes novada pašvaldības finansējums projekta īstenošanai ir Ls 3924.69. 2012. gada aprīļa mēnesī noslēgts līgums ar SIA „SKALDS” par projekta „Jumpravas pagasta kapu teritorijas labiekārtošana” realizēšanu.
Projekta ietvaros ir labiekārtota Jumpravas pagasta kapu teritorija. Organizētākai un ērtākai automašīnu novietošanai izveidots šķembots automašīnu stāvlaukums, uzstādīta koka nojume ar galdu un soliem, kur pēc bēru ceremonijas vai kapu kopiņu uzkopšanas kapsētas apmeklētāji var ieturēt bēru cienastu vai maltīti. Lai velosipēdus nevajadzētu atstutēti pret koku stumbriem, iekārtota velosipēdu novietne. Kapsētas apmeklētāju ērtībai sakārtota ūdens ņemšanas vieta (aka) un ierīkota jauna tualete.

Jumpravas pagasta pārvaldes vadītāja Līga Zariņa

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu