Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

SIA “Lielvārdes Remte” (turpmāk – SIA) informē privātmāju īpašniekus Lielvārdē un Lēdmanē, kuri izmanto SIA ūdens/kanalizācijas pakalpojumus, ka 2017. gada 17. februārī SIA “Lielvārdes Remte” nosūtīja māju īpašniekiem vēstuli “Par izmaiņām pakalpojumu sniegšanā”, kurā skaidroja par izmaiņām ūdens un kanalizācijas normu piemērošanā, veicot samaksu par pakalpojumiem.

Māju īpašnieki tika aicināti uzstādīt ūdens patēriņa skaitītāju/s, kā arī pārslēgt jaunus pakalpojuma lietošanas līgumus.

SIA „Lielvārdes Remte” pateicas visiem, kuri atsaucās aicinājumam un uzstādīja ūdens patēriņa skaitītājus, kā arī pārslēdza jaunus pakalpojuma lietošanas līgumus. Pārējiem māju īpašniekiem, kuriem ūdens un kanalizācijas pakalpojumus nodrošina SIA "Lielvārdes Remte", un nav uzstādīti ūdens patēriņa skaitītāji, sākot ar 2017.gada 1.jūliju aprēķinus veiks pēc ūdens normas 5.0 m3 mēnesī par katru īpašumā deklarēto personu, pamatojoties uz Lielvārdes novada domes 2016. gada 26. oktobrī pieņemtajiem Saistošajiem noteikumiem Nr.28 “Lielvārdes novada ūdensapgādes un kanalizācijas ārējo tīklu un būvju ekspluatācijas, lietošanas un aizsardzība saistošie noteikumi”.

Privātmāju īpašniekus, kuri nav saņēmuši minētos brīdinājumus vai nav uzstādījuši ūdens patēriņa skaitītājus, lūdzam vērsties SIA „Lielvārdes Remte”  administrācijā Ceriņu ielā 3, Lielvārdē. Jautājumu gadījumā lūdzam Jūs zvanīt 65053837 vai 20223935.

Informāciju sagatavoja SIA "Lielvārdes Remte".
 X