Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdes novada pašvaldība īsteno Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansētu projektu „Aprīkojuma uzlabošana Lielvārdes novada kultūras iestādēs” (projekta Nr. 16-04-AL02-A019.2202-000009).

Projekta mērķis: Veicināt Lielvārdes novada iedzīvotāju līdzdalību amatiermākslas kolektīvos un nodrošināt iespējas ikvienas personības radošai un profesionālai izaugsmei, uzlabojot materiāli tehnisko nodrošinājumu Lielvārdes novada kultūras iestādēs.

Galvenās aktivitātes: 

Projekta ietvaros plānots iegādāties gaismas un skaņas aparatūru un skatuves podestūru Lielvārdes un Jumpravas kultūras namu amatierkolektīvu vajadzībām, lai varētu nodrošināt mākslinieciski kvalitatīvāku un daudzveidīgāku pasākumu organizēšanu gan telpās, gan brīvdabā, radoši izmantojot aprīkojumu gan koru un ansambļu koncertiem, deju uzvedumu un teātra izrāžu scenogrāfijai.

Projekta īstenošanas laiks: 28.06.2016.-28.02.2017.

Projekta izmaksas: Projekta kopējās izmaksas ir 24 435,30 EUR, no tām Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums ir 8 000,00 EUR un Lielvārdes novada pašvaldības finansējums ir 16 435,30 EUR.

Kontaktinformācija: Projekta vadītāja Egija Sniedzīte, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., t. 29181544

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu