Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

9. februārī Eiropas Parlamenta (turpmāk - EP) informācijas birojā Rīgā notika EP Vēstnieku skolas 2017/2018 seminārs "Ideja. Rīcība. Rezultāts".

Seminārā piedalījās gan skolotāji gan arī skolēni. Mūsu skolu pārstāvēja Toms Pļevoks (11. kl.) un sk. Aina Lukašunas.

Tikšanās ar filozofi un kino režisori Kristu Burāni izvērtās par iedvesmojošu notikumu. Viņa ir kļuvusi populāra ar savu aktīvo pilsonisko līdzdalību, nereti atklāti kritizējot Rīgas pašvaldības darbu.

Tikpat iedvesmas pilna bija diskusija ar EP deputātu Arti Pabriku. Deputāts ne tikai runāja par aktualitātēm EP darbā, bet arī pats aktīvi diskutēja ar semināra dalībniekiem.

Var teikt, ka mūsu Tomam paveicās, jau pašā sākumā viņa dialoga partneris bija tieši Artis Pabriks. Domāju, ka daudz jaunu ideju, lai pilsoniski aktīvi darbotos jau skolas laikā, Toms guva jauniešu forumā savstarpējās sarunās ar vienaudžiem no citām Latvijas skolām.

Galvenā šajā seminārā gūtā atziņa ir: es esmu Latvija, kad sajūtu sevi kā Latvijas pilsoni - piederīgu šai valstji, aktīvu savā darbībā un atbildīgu par rezultātu.

No kreisās: EP deputāts Artis Pabriks diskutē ar Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas skolēnu Tomu Pļevoku. 09.02.2018. Rīga, EP informācijas birojs.
 X