Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

No 4. maija līdz 6. maijam Mogiļevā (Baltkrievijā) norisinājās starptautisks turnīrs 2006. gadā dzimušiem zēniem "UZVARAS KAUSS", kur treneru Edgara Adamoviča un Borisa Bispena pavadībā piedalījās komanda "Ogre Juniors". Turnīru pārstāvēja 10 komandas, no četrām valstīm, no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un no Latvijas mūsu Ogres komanda.

Turnīrā piedalījās arī trīs jaunie hokejisti no Lielvārdes, kas trenējas "Ogre Juniors" sastāvā, tie ir aizsargs Kevins Lukša, uzbrucēji Dāvis Pāvulāns un Rolands Rāmutis.

Ogres hokejisti bija jaunākā turnīra komanda, jo puse sastāva bija 2007. gadā dzimuši hokejisti, bet viens vēl  jaunāks.

Spēles bija ļoti sīvas, bet mūsu hokejisti izšķirošajā brīdī parādīja raksturu, noticot sev un pierādot, ka hokejā viss ir iespējams. Puiši nospēlēja 3:3 ar vienu no līderiem "SKA GAZPROM" no Sanktpēterburgas, kas deva iespēju nākamajā dienā cīnīties par 3. vietu, kur tika pieveikts spēcīgais "Soļigorskas Šahtjors" ar rezultātu 6:2.

"Ogre Juniors" sastāvs: vārtsargi – Krists Rotkājs, Dilans Birkāns; aizsargi – Niks Ivaško, Ričards Pētersons, Oskars Nils Briedis, Edvards Rauls Laganovskis, Jānis Placēns, Kevins Lukša, Leo Rožkalns; uzbrucēji – Bruno Osmanis, Linards Hugo Zemņickis, Dāvis Pāvulāns, Daniels Dzedulis, Aleksandrs Raskins, Rolands Rāmutis, Rauls Ladusāns, Dāvids Kononovičs, Roberts Šers, Valdemārs Pitkēvičs.

Informāciju sagatavoja Edgars Adamovičs

Fotogrāfijā redzami lielvārdieši - hokejisti Kevins Lukša, Rolands Rāmutis un Dāvis Pāvulāns.
 X