Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Par prieku lielvārdiešiem Avotu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju masīvā ierīkots bērnu rotaļu laukums un uzstādītas ielu vingrošanas iekārtas. Jaunajā rotaļu laukumā uzstādītās iekārtas -vairāki rotaļu kompleksi ar slīdkalniņu, zviedru sienu, alpīnistu sienu, šūpoles, karuselis un smilšukaste, ir piemēroti bērniem no 3 līdz pat 12 gadu vecumam. Savukārt ielu vingrošanas laukums paredzēts visa vecuma iedzīvotājiem sportiskām brīvā laika aktivitātēm un aktīvai atpūtai.

Rotaļu laukuma ierīkošanas darbus veica SIA „KSIL Baltic”, kas ir lielākais bērnu rotaļu un sporta laukumu aprīkojuma pārstāvis Baltijā un veiksmīgi darbojas jau 13 gadus.

Projekts „Aktīvās atpūtas laukuma izveide bērniem un ģimenēm brīvā laika pavadīšanai Lielvārdes pilsētas Avotu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju masīvā” (projekta Nr. 14-04-LL32-L413201-000026) īstenots, izmantojot Eiropas Savienības LEADER programmas finansējumu. Projekta kopējās izmaksas ir EUR 26647,00, no kuriem EUR 16147,00 finansē pašvaldība.

Rotaļu laukuma izveide ir iespēja mūsu bērniem pavadīt laiku aktīvi, svaigā gaisā, tāpēc izturēsimies saudzīgi pret uzstādītājām iekārtām! Visi kopā gādāsim par kārtību, tīrību un draudzīgu noskaņojumu jaunajā atpūtas laukumā!

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Egija Sniedzīte

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu