Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lauku atbalsta dienests apstiprināja Lielvārdes novada pašvaldības iesniegto projektu „Meliorācijas sistēmu rekonstrukcija Lielvārdes novadā”. Projekta ietvaros 2014.gadā plānots rekonstruēt 2 meliorācijas sistēmas – zemesgabalā „Atpūtas” Lielvārdes pagastā un zemesgabalā „Viļņi” Jumpravas pagastā.

Atbilstoši meliorācijas sistēmu tehniskās pārbaudes atzinumā norādītajai informācijai, esošās māla drenāžas caurules atsevišķās vietās piesērējušas vai bojātas un nepilda savas susināšanas funkcijas. Pavasara palu, vasaras - rudens plūdu, kā arī ilgstošu lietusgāžu rezultātā sistēmās tiek novērots uz zemes virsas stāvošs ūdens. Esošā māla drenāžas cauruļvadu sistēma ir bojāta, un cauruļvadi piesērējuši ar sanešiem. Pēc tehnisko projektu izstrādes tiks izsludināts iepirkums par būvdarbu veikšanu un meliorācijas sistēmu rekonstrukciju 3625 m garumā.

Projekta īstenošanas laiks: 2013.-2014.gads

Rekonstrukcijas darbu kopējās izmaksas ir 37000,00 LVL un tās finansēs no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lielvārdes novada pašvaldības līdzekļiem.

Relīze par projektu

Pārtraukts projekts ''Meliorācijas sistēmu rekonstrukcija Lielvārdes novadā''
 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu