Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Mīļie Lielvārdes novada iedzīvotāji!

Kamēr mēs pavadījām skaistus brīžus ar mums tuviem cilvēkiem svētkos un meklējām īsto dāvaniņu, kas pateiktu saņēmējam, cik ļoti viņu mīlam, domājām par gardumiem, ko likt svētku galdā, dažiem cilvēkiem mums līdzās svētku laiks noritējis ar negaidīti smagām rūpēm un raizēm.

Mūsu novadā dzīvo jauns puisis, 20 gadus vecs, kam pasaule sagriezusies kājām gaisā. Nelaimes gadījuma rezultātā viņam ir lauzts mugurkauls, viņš kļuvis kopjams 1. grupas invalīds, pārvietojas ratiņkrēslā. Mājā nepieciešams pielāgot vannas istabu, lai viņu varētu nomazgāt un apkopt. Bez šaubām ir arī citas vajadzības. Sociālais dienests ir piešķīris iespējamos pabalstus. Aicinu jūs, mīļie novadnieki, palīdzēt puisim un padarītu viņa ikdienu nedaudz vieglāku un ērtāku. Ļoti ceru uz jūsu atbalstu!

Lielvārdes Attīstības Fonds pieņem ziedojumus, lai palīdzētu  jaunajam cilvēkam, visus saziedotos līdzekļus novirzīsim šim ļoti svarīgajam mērķim.

Nekad neaizmirsīsim savus līdzcilvēkus, arī ikdienā, ne tikai svētkos! Palīdzība īstajā brīdī ir lielākā dāvana, ko varam dot...

Paldies jau iepriekš par jūsu atsaucību!

Aicinu ziedojumus pārskaitīt uz LAF kontu ar norādi: palīdzība E.K.

Lielvārdes Attīstības Fonds
Raiņa iela 11A Lielvārde
Reģ. Nr.: 40008080019
Swedbank
LV60HABA 05510 3578 1267

Ilze Kreišmane, LAF valdes priekšsēdētāja

 X