Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Projekta mērķis ir rekonstruēt stadionu pie Jumpravas vidusskolas, nodrošinot tā publisku pieejamību un multifunkcionālu darbību brīvā laika pavadīšanas, sporta un publisku pasākumu jomā Lielvārdes novada, Jumpravas un citu Latvijas pagastu, ciemu un pilsētu iedzīvotājiem, tādējādi uzlabojot Jumpravas pagasta publisko infrastruktūru, paaugstinot tā iedzīvotāju dzīves kvalitāti un veicinot apdzīvotības saglabāšanos pagastā.

Realizējot projektu, Jumpravas vidusskolā tiks nodrošināta pilnvērtīga un kvalitatīva mācību priekšmeta „Sports" satura realizācija. Jauno stadionu paredzēts izmanot, treniņu procesos gatavojoties dažāda mēroga sacensībām, kurās jau tagad tiek gūti atzīstami rezultāti. Jaunizveidotā Lielvārdes novadā šis būs vienīgais stadions, kas atbilst vieglatlētikas nodarbību un sacensību organizēšanas prasībām.

Projekta kopējās izmaksas ir LVL 140 000.00, no tām Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums LVL 65 082.64, valsts budžeta dotācija LVL 21 694.00, Lielvārdes novada pašvaldības finansējums LVL 53 233.14.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu