Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

12. aprīlī Rīgā notika radošā konkursa "Pašu rokām darināts dizaina papīrs" noslēguma pasākums. Konkurss notika kampaņas  "Tīrai Latvijai!" ietvaros. Pasākumā piedalījās 98 izglītības iestādes ar vairāk kā 500 darbiem. Kā atzina žūrijas vadītāja Ilze Liepa, tos izvērtēt nebija viegli. Tika apbalvotas  3 pirmsskolas  iestādes , 3 vispārizglītojošās skolas, kā arī piešķirtas  žūrijas simpātiju balvas . Vispārizglītojošo skolu grupā balvu saņēma arī E. Kauliņa Lielvārdes vidusskola. To ieguva 3.a klases darbs (audzinātāja Maira Dāliņa ).  Atzinības rakstu par savu darbu saņēma 4.a klase ( audzinātāja Jolanta Roga ) un 4.b klases skolniece Anna Viktorija Valaine (audzinātāja Zanda Ziņģe).
Laureātu godināšana notika Dabas muzejā. Viesus sagaidīja Ezītis, ar kuru varēja kopā nofotografēties. Visu dienu skolēnu rīcībā bija muzeja ekspozīcijas, ko mēs ar lielu interesi arī apskatījām. Ar saviļņojumu kā pirmie parakstījāmies prezidentam sagatavotajā vēstījumā.
Paldies visiem atbalstītājiem - klašu audzinātājiem , vecākiem un, protams, pašiem mazākajiem māksliniekiem. Bērnu darbu izstādi var aplūkot visu aprīli Dabas muzeja 3. stāvā.


Projekta vadītāja skolotāja Velta Gobiņa

Ilmāra Znotiņa foto
 X