Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Rudens ar krāsainu otu
Paspēj lapas nokrāsot...
Pavisam drīz tās vējš no koku zariem raus...

Līdz ar raibām rudens lapām ir atnākušas saltākas naktis un vēsākas dienas...kā vēstnesis, kas mums atgādina, ka ir pienācis  laiks domāt par Dūraiņu Svētkiem 2018 un par to, kā mēs katrs varam palīdzēt mūsu novada bērniem sagādāt siltas ziemas dienas. Šogad Dūraiņu Svētkus paredzēts svinēt 21. decembrī Ziemassvētku tirdziņa laikā. Gaidāmi daudz pārsteigumi kā lieliem ta arī maziem.

Aicinu visus adītājus un adītājas atrast laiku noadīt pa cimdu vai zeķu pārim, pa šallei vai cepurei...adījumus un citas bērniem noderīgas lietiņas pieņems Lielvārdes novada Kultūras Centrā, Jumpravas Kultūras namā un Lēdmanes Tautas namā no 10. oktobra.

Parūpēsimies visi lai mūsu novada bērniem būtu siltas un priecīgas gada aukstā laika dienas.

Lai saulainas un veiksmīgas šīs rudens dienas!

Ilze Kreišmane,
Lielvārdes Attīstības Fonda Valdes priekšsēdētāja

 

 X