Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdē labiekārto atpūtas vietas pie Daugavas

Lielvārdes novada pašvaldība īsteno Eiropas Zivsaimniecības fonda līdzfinansētu projektu „Atpūtas vietu labiekārtošana Lielvārdē”. Projekta ietvaros šovasar plānots labiekārtot  divas atpūtas vietas – Daugavas ielā un Austriņu ceļā, stiprinot krastu, izveidojot ugunskura vietu, izvietojot soliņus, ģērbtuves un atkritumu urnas un norobežojot teritoriju.

Lielvārdes pilsētā piekļuve Daugavai ir apgrūtināta, jo teritorijas Daugavas krastos pārsvarā ir privātīpašums. Likumā noteiktā upes tauvas josla nodrošina pārvietošanos gar Daugavas krastu, bet tā nav piemērota atpūtas vietu iekārtošanai un aktīvai atpūtai. Pašvaldībai piederošie zemes īpašumi pie Daugavas, kas piemēroti ainaviski pievilcīgu atpūtas vietu iekārtošanai, ir Daugavas iela un Austriņu ceļš un tiem piegulošās teritorijas. Ar Eiropas Zivsaimniecības fonda  un pašvaldības finansējumu šovasar abas atpūtas vietas tiks labiekārtotas, lai Lielvārdes iedzīvotāji un novada viesi  varētu baudīt skaistās dabas ainavas, kā arī aktīvi un veselīgi atpūsties ūdens tuvumā.

Iepirkuma procedūras rezultātā Lielvārdes novada pašvaldība izvēlējās piedāvājumu ar zemāko cenu un noslēdza līgumu ar SIA „RRKP būve” par atpūtas vietu labiekārtošanu. Plānots, ka abu atpūtas vietu labiekārtošana tiks pabeigta līdz š.g. 15.jūlijam.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu