Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) pagājušajā gadā veiksmīgi īstenoja pasākumu “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti”. NVA iniciatīvas mērķis ir sekmēt personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.

Šogad NVA pasākumu “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti” īstenos no 2018.gada 17.septembra līdz 28.septembrim, un aicina darba devējus, kuri vēlas dot darba iespējas personām ar invaliditāti vai iepazīstināt ar darba vidi savā nozarē, piedalīties pasākumā.

Pasākuma ietvaros NVA organizēs darba meklētāju ar invaliditāti viesošanos uzņēmumos un iestādēs ar darba devēju saskaņotā laikā. Darba devēji aicināti iepazīstināt darba meklētājus ar potenciālo darbavietu, kolektīvu un darba pienākumiem.

Lai pieteiktos dalībai, darba devējam līdz 2018.gada 14.septembrim jāiesniedz pieteikums (veidlapa pielikumā) NVA Ogres filiālē. Lai pieteiktos NVA nereģistrēti darba meklētāji ar invaliditāti - līdz 2018.gada 14.septembrim jāpiesakās NVA Ogres filiālē, aizpildot pieteikumu (veidlapa pielikumā).

Kontaktpersonas NVA Ogres filiālē nodarbinātības organizatores Daiga Torstere, Sandra Rudko tālrunis 65047099, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

2017.gadā no 30. oktobra līdz 10. novembrim pasākumā “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti” piedalījās 62 darba devēji un 207 personas ar invaliditāti. NVA organizētais pasākums deva iespēju uzsākt darbu 7 personām ar invaliditāti.

I.Bleija, NVA Ogres filiāles vadītāja

Darba devēja pieteikuma veidlapa

Personas pieteikuma veidlapa

 X