Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes novada pašvaldība informē, ka 2018.gada 11.septembrī pulksten 17.30 tiks svinīgi atklāts Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas teritorijā izveidotais Mūzikas un mākslas dārzs.

Aicinām audzēkņus, viņu vecākus un ikvienu interesentu uz atklāšanas svētkiem. Svētku noskaņu radīs un mūzikas instrumentus ieskandinās Nila Īles mūzikas studija.

Īstenojot projektu “Mūzikas un mākslas dārzs Lielvārdē”, skolas teritorijā ir uzstādīta nojume un skatuve radošām nodarbībām, brīvdabas koncertiem, priekšnesumiem, kā arī uzstādīti āra mūzikas instrumenti, padarot muzicēšanu pieejamu jebkuram iedzīvotājam. Projekta ietvaros veikta arī teritorijas labiekārtošana, izveidojot bruģētus gājēju celiņus nošu atslēgas formā, uzstādot soliņus, ierīkojot ugunskura vietu.

Lielvārdes novada pašvaldība informē, ka Projekta kopējās izmaksas ir 39 458,58 EUR, no tām Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums ir 9 000,00 EUR un Lielvārdes novada pašvaldības finansējums ir 30 458,58 EUR.

Projekts tiek īstenots vietējās rīcības grupas Publisko un privāto partnerattiecību biedrības “Zied zeme” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 ietvaros.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

Kontaktinformācija: Attīstības un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas

Projektu vadītāja Santa Zvirbule

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,

tālr. 29181544

 X