Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Vasara paliek atmiņā ar zelta vērtiem mirkļiem, skaistiem notikumiem un jaukiem vakariem. Arī Lielvārdes novada Jauniešu dome vēlas aizvadīt neaizmirstamu vasaru. Tāpēc vasaras pēdējais mēnesis tika papildināts ar skaistu un maģisku pasākumu ‘’Kilograms iedvesmas svaigā gaisā’’. Galu galā ir jauki radīt skaistus mirkļus.

Krāsas, ziedi, smaržas, īpatnējas sajūtas, kņada un arī patīkams miers. Tas ir tas, ko varēja baudīt ikviens ‘’Kilograms iedvesmas svaigā gaisā’’ apmeklētājs! Protams, īsto atmosfēru, kāda valdīja pasākumā, nevar aprakstīt. Taču pasākuma galvenais mērķis bija iedvesmot. Iedvesmu apmeklētāji smēlās no pasākuma īpašajiem viesiem – žurnālistes Sandas Krastas un aktīvās jaunietes Keitas Rožānes. Sanda dalījās ar saviem līdzšinējiem darbiem un panākumiem. Viens no tiem – grāmatas ‘’365 dienas un 6 minūtes’’ izdošana. Savukārt, lielvārdiete Keita stāstīja par savu apņēmību un darba sparu, un arī par savu iedvesmas avotu. Stāsti lika klausītājiem iemirdzēties. Arī Sanda un Keita klausījās apmeklētāju stāstos un viedoklī.

Vakara noslēgums pie ugunskura bija skaists - ģitārspēle, dziesmas, ‘’paldies’’ teikšana un pat zefīriņu cepšana! Šādi mirkļi liek smaidīt un saprast, ka dzīve ir skaista!

Arī iepriekš Lielvārdes novada Jauniešu dome ir rīkojusi diskusiju vakarus ‘’100g iedvesmas’’, taču šis pasākums tika rīkots savādākā formātā – vakars norisinājās ārā pie Andreja Pumpura muzeja, apmeklētāji iesaistījās radošajos uzdevumos kopā ar pasākuma viesiem un noslēdzošā daļa norisinājās jaukā atmosfērā pie ugunskura.

Lielvārdes novada Jauniešu dome saka paldies Andreja Pumpura muzejam par atļauju rīkot pasākumu tik skaistā vietā un, protams, liels paldies visiem, kuri atnāca! Tiekamies jau augusta beigās Jauniešu dienā, lai svinētu jaunību! Jauniešos ir spēks!

Lāsma Ločmele

Lielvārdes novada Jauniešu domes sabiedrisko attiecību koordinatore
 X