Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               
IMG_0548.JPG

Pagājušajā gadā Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied zeme” un Lauku atbalsta dienests apstiprināja pašvaldības administrācijas sagatavoto un iesniegto projekta pieteikumu un piešķīra publisko finansējumu ilgus gadus lolotai iecerei – labiekārtošanas darbu veikšanai aizsargājamā dendroloģiskā stādījuma - Rembates parka teritorijā.

Atbilstoši projektētāja Raivja Jēkabsona izstrādātajam labiekārtošanas projektam, SIA „MI-2” būvnieki būvuzrauga Andra Zilauca uzraudzībā izbūvējuši bruģakmens pastaigu celiņus (betona bruģakmens un kaltā granīta bruģakmens) un Versaļas segumu (blietēta dolomīta atsijas slāņa maisījums) ar kopējo garumu 1056 m2, uzstādījuši trīs divpusējos un sešus vienpusējos tropu koka parka solus, kā arī astoņas tērauda atkritumu urnas, atjaunojuši betona kāpnītes un margas, izbūvējuši platformas vides dizaina objektiem – diviem Goda krēsliem mūsu ievērojamiem novadniekiem: viens - diriģentam Paulam Kveldem, otrs – daiļamata meistariem un Lielvārdes jostu audējiem Arvedam un Verai Paeglēm.

Kopējā faktisko izmaksu summa projekta īstenošanai bijusi 53 802,52 EUR, no kurām 33  812,44  EUR ir Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums un 19  990,08 EUR Lielvārdes novada pašvaldības finansējums.

Šī gada jūlijā esam saņēmuši Lauku atbalsta dienesta lēmumu par pašvaldības iesniegtā projekta “Rembates parka labiekārtošana Lielvārdē, 2. kārta” apstiprināšanu. Pēc nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanas un atļauju saņemšanas uzsāksim nākamos labiekārtošanas darbus un plānojam tos pabeigt līdz nākamā gada vasarai.

Informāciju sagatavoja Lielvārdes novada pašvaldības Attīstības plānošanas un projektu vadīšanas nodaļas vadītāja Airita Brenča

Projektu „Rembates parka labiekārtošana Lielvārdē” Nr. 16-04-AL02-A019.2201-000006 līdzfinansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai, atbalsta Zemkopības ministrija, Lauku atbalsta dienests un Publisko un privāto partnerattiecību biedrība „Zied zeme”.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

Rembates parka labiekārtošana Lielvārdē

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu