Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

6.maijā Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas pašaizsardzības pulciņa 7 dalībnieki piedalījās Latvijas karate JKA čempionātā. Sacensības norise bija vienlaicīgi arī atklātās sacensības Baltijas kausa izcīņā karate JKA, kā arī atlases kārta Latvijas izlases dalībnieku startam oktobrī  uz pasaules čempionātu, kurš šogad notiks Ungārijā  6.-8. oktobrī.

 Rezultāti: Lielvārdes komanda piedalījās 7 sportistu sastāvā, no kuriem diviem tās bija debijas sacensības – Aleksim Jozuus un Arvim Dičam. Ar panākumiem startēja Ronalds Šilovs,  kurš uzvarēja visās cīņās savā apakšgrupā, bet vēlāk pusfinālā pārspēja lietuvieti un finālā pret pieredzējušu sportistu izcīnīja skaistu uzvaru pēc punktiem 3:0. Lai arī Ronalds jau iepriekšējās sacensībās bija piedalījies ar mainīgiem panākumiem, neapšaubāmi šis ir viņa labākais panākums daudzu gadu griezumā.  Sudraba medaļu ieguva Everita Siņicina. Viņai finālā bija nopietna cīņa ar pasaules čempioni  no Jelgavas Danielu Skuju, kurai tika zaudēts pēc punktiem. Rudenī  šīs meitenes kopā ar Daugavpils kluba pārstāvi  veidos komandu kopējam startam Ungārijā.

Formālajos kompleksos piedalījās Arvis Dičs. Viņam izdevās labs rezultāts ar  atlases punktu summu priekšsacīkstēs, bet  fināla četriniekā nācās samierināties ar 4. vietu.

Uz fināla kārtām no savām apakšgrupām šoreiz netika Jānis Robežnieks, Ralfs Klaužs, Raivis Vinogradovs. Iegūtā pieredze šiem sportistiem palīdzēs nākamajās sacensībās. Jaunākā vecuma grupām papildus notika sacensības sumo cīņas elementos. Tajās (vec. gr. 9.-10. g.) 3. vietu  izcīnīja Ralfs Klaužs.

Mūsu dalībniekiem Everitai Siņicinai, Ronaldam Širovam un Jānim Robežniekam rudenī būs jāpiedalās izlases koptreniņos.

 Paldies visai komandai un vecāku ģimenēm, kuras bija atbraukušas uz Jelgavu atbalstīt bērnu dalību sacensībās.

 

Informāciju sagatvoja Aigars Kruvesis, Pašaizsardzības pulciņa vadītājs

 
 X