Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departaments aicina pieteikties dalībai Pirmslaulību mācību programmā.

Tā domāta personām, kuras vēlas reģistrēt laulību dzimtsarakstu nodaļā. Programmas mērķis ir veicināt ģimeņu stiprināšanu, stabilitāti un labklājību, sekmēt dzimstību, kā arī stiprināt laulības vērtību sabiedrībā.

Apmācību programmā ir četri moduļi – katrs 6 akadēmiskās stundas:

  1. modulis - Finanšu pratība.
  2. modulis - Laulības tiesiskie aspekti.
  3. modulis - Laulības psiholoģiskie un ētiskie aspekti. Laulāto un ģimenes attiecību veidošana.
  4. modulis - Vecāku pienākumi un atbildība.

Apmācības tiek plānotas ar individuālu pieeju noteiktam cilvēku skaitam vienā reizē, dalībnieku skaits vienā grupā būs 5 līdz 10 pāri. Apmācības notiks dažādās vietās Vidzemē, Latgalē, Zemgalē, Kurzemē un Rīgā. Apmācības ir bezmaksas un brīvprātīgas.

Pieteikties apmācībām var jebkurā dzimtsarakstu nodaļā vai Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentā, aizpildot pieteikuma veidlapu un norādot vēlamo apmācības norises vietu un laiku.

Papildus informāciju par apmācības programmas pilotprojektu var iegūt Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentā pa tālruni 67216032, 67830681, 67226222 vai rakstot e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
 X